Junior szoftvertesztelő mérnök

IT | Budapest

Details:

A Parklnél arra törekszünk, hogy digitális mobilitási szolgáltatásainkkal élhetőbb városokat teremtsünk.

Már öt éve működünk Budapest szívében, felhasználóinknak közterületi és zárt téri parkolást, valamint elektromos töltési megoldásokat nyújtunk, mindezt saját fejlesztésű rendszerünkkel és mobil applikációnkkal.

Bővülő csapatunkba keresünk junior szoftvertesztelő mérnököt, akinek feladata a készülő fejlesztések tesztelésének megvalósítása és támogatása az ügyféligények alapján egy agilis csapat tagjaként.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • Részvétel a tervezéseken, a kritikus szemlélet biztosítása
  • Teszt forgatókönyvek, tesztesetek tervezése specifikáció alapján
  • Funkcionális és felhasználói tesztek manuális elvégzése
  • Elvégzett tesztek kiértékelése, dokumentálása, hibajavítások újra tesztelése
  • Tesztelési folyamatok és módszerek fejlesztésében való részvétel
  • Együttműködés a fejlesztőcsapattal
  • Az értékesítő csapat támogatása
  • Release csomagok tesztelése
  • Részvétel az új fejlesztések bevezetésében

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség
  • Legalább 1 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás
  • Tesztelési módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
  • Felelősségteljes, pontos és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktivitás
  • Képesség csapatban és önállóan történő munkavégzésre
  • SQL ismeretek
  • Szóban és írásban megbízható angol nyelvtudás

Előny:

  • Alapszintű programozási ismeretek (Java / JavaScript)
  • Teszt eszközök ismerete előny (Postman / SoapUI /Selenium / Appium / JMeter)
  • ISTQB minősítés
  • Linux felhasználói szintű ismeretek
  • Tapasztalat valamilyen issue tracking rendszerrel (Jira, Redmine, Testlink, Spira)

Amit kínálunk neked:

  • fiatalos, lendületes csapatban fogsz dolgozni,
  • változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést biztosítunk,
  • referenciaértékű projekteken fogsz dolgozni
  • hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest 5. kerületében,
  • rendszeres csapatépítő eseményeket szervezünk,
  • versenyképes bérezés, 8 órás munkaviszony
  • A munkavégzéshez szükséges modern eszközök
  • Heti 3 nap home office, iroda munkavégzéssel kiegészítve

Join Parkl

apply by sending us your CV with the name of the position and we will get in touch with you as soon as possible!