Okos parkolás és e-töltés egy alkalmazásban | PARKL | Magyarország

Irodavezető asszisztens

Office | 1051 Budapest, Arany János utca 15.

Details:

  • A Parklnél arra törekszünk, hogy digitális mobilitási szolgáltatásainkkal élhetőbb városokat teremtsünk.

    Már három éve működünk Budapest szívében, felhasználóinknak közterületi és zárt téri parkolást, valamint elektromos töltési megoldásokat nyújtunk, mindezt egy integrált rendszerben és mobil applikációban.

    Bővülő csapatunkba keresünk irodai asszisztenst, aki segíti munkánkat a különböző szervezési és adminisztrációs feladatokban.

    Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

    • A 15 fős iroda működéséhez szükséges mindennapi adminisztratív és szervezési feladatok gördülékeny ellátása, irodaüzemeltetéshez kapcsolódó szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodai beszerzési feladatok ellátása,
    • szállítói és vevői számlák kezelése, könyvelésre és utalásra való előkészítése,
    • pénzügyi teljesítések adminisztrációja, pénzügyi nyilvántartások kezelése, könyvelő munkájának támogatása,
    • a cég tevékenységéhez kapcsolódó okiratok és pénzügyi bizonylatok kezelése, rendszerezése, archiválása, digitalizálása,
    • munkaügyi nyilvántartások kezelése, bérszámfejtési munka és toborzási munka támogatása,
    • a vállalat általános kommunikációs csatornáinak kezelése: központi e-mailek kezelése, iktatása,
    • vendégek, ügyfelek, egyéb látogatók fogadása és irodahelyiségek rendben tartása,
    • postai és egyéb küldemények indítása és fogadása,
    • toborzási és kiválasztási feladatok támogatása, üres pozíciók meghirdetése.

    Ideális jelölt vagy, ha

    • Munkádat felelősségteljesen, pontosan és precízen végzed,
    • kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezel,
    • szereted a rendet és a rendezettséget,
    • jól tűröd a monotonitást, azonban nem riadsz vissza a kihívásoktól sem,
    • van gyakorlatod az MS Office használatában (adatbázisok, dokumentumok és táblázatok),
    • önállóan és csapatban is megállod a helyed,
    • jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
    • talpraesett, pozitív kisugárzású, közvetlen személyiség vagy,
    • ·középfokú végzettséggel rendelkezel,
    • irodai területen legalább 1-2 éves munkatapasztalatod van,
    • angol nyelv középfokú ismerete előnyt jelent.

    Amit kínálunk neked:

    • Fiatalos, lendületes csapatban fogsz dolgozni,
    • változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést biztosítunk,
    • biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
    • kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest 5. kerületében,
    • rendszeres csapatépítő eseményeket szervezünk,
    • 8 órás munkaviszony.

Join Parkl

apply by sending us your CV and we will get in touch with you as soon as possible!