Okos parkolás és e-töltés egy alkalmazásban | PARKL | Magyarország

Senior Software Engineer

IT Senior | 1051 Budapest, Arany János utca 15.

Details:

  • Dinamikusan növekvő csapatunkba keresünk minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező vezető szoftverfejlesztő munkatársat. Az ideális jelölt kreatív gondolkodású, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik, csapatjátékos. Nálunk a helyed amennyiben vonz a startup világ, érdekelnek a digitális termékek, valamint az e-mobilitás.

    Feladatok

    • Részvétel az alkalmazások fejlesztésében
    • 5-6 fős agilis szoftverfejlesztő csapat szakmai irányítása (technikai előkészítés, review, mentorálás)
    • Folyamatos kapcsolattartás a termékfelelőssel, tesztelőkkel
    • Közreműködés a rendszertervek elkészítésében
    • Módszertani és minőségi előírások betartása és betartatása
    • Rendszeres javaslat a folyamatok, módszerek hatékonyabbá tételére

    Elvárások

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Java, Spring, JPA/Hibernate magas szintű ismerete
    • Min. 5 év releváns szakmai tapasztalat
    • Fejlesztői csapat irányításában szerzett gyakorlat
    • CI/CD, DevOps szemlélet, TDD
    • MS SQL adatbázis ismeretek
    • Jó problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás
    • Termékközpontú szemléletmód
    • Tanulási hajlandóság

    Előnyt jelent az alábbiak ismerete

    • JSF/PrimeFaces
    • Spring MVC, Spring Data, Spring Boot
    • Mobil fejlesztési tapasztalat iOS/Android
    • MS SQL Server
    • Azure
    • Linux
    • Xamarin
    • Kubernetes
    • Üzemeltetési tapasztalat

    Amit kínálunk

    • Versenyképes juttatás
    • Izgalmas, innovatív projektek hazai és nemzetközi környezetben egyaránt
    • Személyes fejlődés és karrier építés
    • Fiatalos, lendületes, agilis vállalati kultúra
    • Rendszeres csapatépítő események

Join Parkl

apply by sending us your CV and we will get in touch with you as soon as possible!