Okos parkolás és e-töltés egy alkalmazásban | PARKL | Magyarország

Junior Business Development Manager

Sales | 1051 Bp. Arany János utca 15.

Details:

  • FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    új ügyfelek akvirálása,

    értékesítési koncepció kidolgozása, igényfelmérés, tanácsadás, értékesítés,

    meglévő ügyfélportfólión profit maximalizálása, keresztértékesítés,

    árajánlatok készítése, üzleti szerződések előkészítése,

    jelentések, riportok készítése a vezetés számára

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    nyitottság új ismeretek elsajátítására,

    teljesítményorientált szemléletmód,

    rendszerszemlélet, jó elemzési képesség, stratégiai látásmód,

    kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,

    proaktivitás, nagyfokú önállóság,

    angol és/vagy német nyelvtudás

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    értékesítés területén szerzett tapasztalat,

    IT területén szerzett tapasztalat

    AMIT KÍNÁLUNK:

    fiatalos, kellemes, stabil munkakörnyezet,

    versenyképes jövedelem,

    kihívásokkal teli, érdekes feladatok,

    gyorsan fejlődő cégünknél hazai és nemzetközi fejlődési/előrelépési lehetőség,

    részvétel komoly hazai és nemzetközi projekteken

Join Parkl

apply by sending us your CV and we will get in touch with you as soon as possible!