Senior szoftverfejlesztő

IT | Budapest

Details:

Csatlakozz vezető szoftverfejlesztőként a Parklhöz és építsd velünk a jövő digitális mobilitási megoldásait!

Dinamikusan növekvő csapatunkba keresünk minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező vezető szoftverfejlesztő munkatársat. Az ideális jelölt kreatív gondolkodású, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik, csapatjátékos. Nálunk a helyed amennyiben egy agilis csapatban szeretsz dolgozni, vonz a startup világ, érdekelnek a digitális termékek, valamint az e-mobilitás.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • Részvétel a termékfejlesztésben: új funkciók tervezése, fejlesztése, bevezetése
  • Fejlesztők támogatása, koordinálása
  • Meglévő kódbázis karbantartása
  • A business team támogatása
  • Hibák felderítése és javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség
  • Proaktivitás, Analitikus és rendszerszintű gondolkodás
  • 5-7 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Frontend fejlesztési technológiákban szerzett tapasztalat (JS, React)
  • Java programozási nyelv ismerete
  • SQL jártasság
  • Git tapasztalat
  • Felelősségteljes, pontos és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Képesség csapatban és önállóan történő munkavégzésre
  • Tapasztalat valamilyen issue tracking rendszerrel (Jira)
  • Szóban és írásban megbízható angol nyelvtudás

Előny:

  • Test Driven Development irányelvek alkalmazása
  • IoT iránti érdeklődés
  • Mobil applikáció fejlesztésben tapasztalat
  • Microservice architektúra ismeretek
  • Kubernetes jártasság
  • Azure cloud ismeretek
  • Docker ismerete
  • DevOps érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk neked:

  • fiatalos, lendületes csapatban fogsz dolgozni,
  • változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést biztosítunk,
  • referenciaértékű projekteken fogsz dolgozni
  • hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest 5. kerületében,
  • rendszeres csapatépítő eseményeket szervezünk,
  • versenyképes bérezés
  • a munkavégzéshez szükséges modern eszközök
  • hibrid munkavégzés

Join Parkl

apply by sending us your CV with the name of the position and we will get in touch with you as soon as possible!