Junior Account Manager – E-mobility

Sales | Budapest

Details:

A Parkl-nél arra törekszünk, hogy digitális mobilitási szolgáltatásainkkal élhetőbb és fenntarthatóbb városokat teremtsünk.

Már öt éve működünk Budapest szívében, felhasználóinknak és üzleti partnereinknek digitális parkolás és elektromobilitás szolgáltatásokat nyújtunk, mindezt saját fejlesztésű rendszerünkkel és mobil applikációnkkal.

Bővülő csapatunkba keresünk üzletfejlesztési munkatársat, akinek fő feladata az e-mobilitási üzletágunk erősítése és folyamatos fejlesztése lesz. Ideális jelölt vagy ha vonz a startup világ, érdeklődsz a digitális termékek iránt, jellemző rád az ügyfélközpontúság, magabiztosan kommunikálsz és van már releváns tapasztalatod projekt- valamint ügyfélmenedzsment területen.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • Potenciális új ügyfelek felkutatása és minősítése,
  • E-mobilitási implementációs projektek koordinálása,
  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel,
  • Üzleti tárgyalások lefolytatása, árajánlatok, szerződések készítése,
  • Piaci trendek és igények folyamatos figyelése,
  • Termékfejlesztési javaslatok megfogalmazása,
  • E-mobilitási szolgáltatásokhoz kapcsolódó folyamatok fejlesztése,
  • B2B marketing támogatása, részvétel rendezvényeken,
  • Időszakos riportok és szakmai anyagok készítése,
  • Együttműködés a többi csapattal: marketing, szoftverfejlesztés, pénzügy;

Ideális jelölt vagy, ha

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • Legalább 1 éves értékesítés / ügyfél menedzsment / projektmenedzsment tapasztalatod van,
  • Termék és ügyfélközpontú szemlélet, agilitás és folyamatos fejlődésre törekvés jellemez,
  • Proaktív problémamegoldó vagy analitikus gondolkodással,
  • Munkádat felelősségteljesen, pontosan és precízen végzed,
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • Csapatban és önállóan is megállod a helyed,
  • Szóban és írásban megbízhatóan beszélsz angolul,
  • MS Office programokat magabiztosan használod (PowerPoint, Excel),
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel;

Amit kínálunk neked:

  • fiatalos, lendületes csapatban fogsz dolgozni,
  • változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést biztosítunk,
  • referenciaértékű projekteken fogsz dolgozni,
  • hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • rendszeres csapatépítő eseményeket szervezünk,
  • versenyképes bérezést biztosítunk,
  • kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest V. kerületében,
  • a munkavégzéshez szükséges modern eszközöket,
  • irodai munkavégzés, home office lehetőséggel.

Join Parkl

apply by sending us your CV with the name of the position and we will get in touch with you as soon as possible!