Ügyfélszolgálati munkatárs

Ügyfélszolgálat | Budapest

Details:

A Parklnél arra törekszünk, hogy digitális mobilitási szolgáltatásainkkal élhetőbb városokat teremtsünk.

Már öt éve működünk Budapest szívében, felhasználóinknak közterületi és zárt téri parkolást, valamint elektromos töltési megoldásokat nyújtunk, mindezt saját fejlesztésű rendszerünkkel és mobil applikációnkkal.

Bővülő csapatunkba keresünk ügyfélszolgálati specialistát, akinek feladata a Parkl felhasználók magas színvonalú támogatása lesz.

Ideális jelölt vagy ha vonz a startup világ, jellemző rád az ügyfélközpontúság, magabiztosan kommunikálsz és könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • Az ügyfélszolgálatra beérkező telefonos megkeresések kezelése
  • Beérkező levelek, e-mailek megválaszolása
  • Facebook messengeren keresztül beérkező ügyfél üzenetek megválaszolása
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Panaszügyek kezelése, válaszadás
  • Értékesítési feladatok támogatása
  • Együttműködés és rendszeres kapcsolattartás a marketing és értékesítési csapattal
  • Ügyfélszolgálati folyamatok folyamatos fejlesztése
  • Kapcsolattartás külső ügyfélszolgálati szolgáltatóval

Ideális jelölt vagy, ha

  • Érdeklődsz a digitális megoldások iránt
  • Munkádat felelősségteljesen, pontosan és precízen végzed,
  • kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • van gyakorlatod Microsoft alkalmazások használatában (adatbázisok, dokumentumok és táblázatok),
  • önállóan és csapatban is megállod a helyed,
  • kiváló kommunikációs készséggel és empátiával rendelkezel,
  • talpraesett, pozitív kisugárzású, közvetlen személyiség vagy,
  • hasonló területen legalább 1-2 éves munkatapasztalatod van,
  • angol nyelv középfokú ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk neked:

  • fiatalos, lendületes csapatban fogsz dolgozni,
  • változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést biztosítunk,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
  • kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest 5. kerületében,
  • rendszeres csapatépítő eseményeket szervezünk,
  • versenyképes fizetés, 8 órás munkaviszony, céges laptop
  • irodai munkavégzés, home office lehetőséggel

Join Parkl

apply by sending us your CV with the name of the position and we will get in touch with you as soon as possible!