Junior Business Development Manager

Position:

Category:

Sales

Job location:

1051 Bp. Arany János utca 15.

Details:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

új ügyfelek akvirálása,

értékesítési koncepció kidolgozása, igényfelmérés, tanácsadás, értékesítés,

meglévő ügyfélportfólión profit maximalizálása, keresztértékesítés,

árajánlatok készítése, üzleti szerződések előkészítése,

jelentések, riportok készítése a vezetés számára

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

nyitottság új ismeretek elsajátítására,

teljesítményorientált szemléletmód,

rendszerszemlélet, jó elemzési képesség, stratégiai látásmód,

kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,

proaktivitás, nagyfokú önállóság,

angol és/vagy német nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

értékesítés területén szerzett tapasztalat,

IT területén szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

fiatalos, kellemes, stabil munkakörnyezet,

versenyképes jövedelem,

kihívásokkal teli, érdekes feladatok,

gyorsan fejlődő cégünknél hazai és nemzetközi fejlődési/előrelépési lehetőség,

részvétel komoly hazai és nemzetközi projekteken

Apply by sending us your CV and we will get in touch with you as soon as possible!